Kontakt

Kontakt na ředitelství - Mateřské školy Pastelka, Česká Lípa, Svárovská 3315, příspěvková organizace

Sídlo ředitelství :

Mateřská škola Pastelka , Česká Lípa,Svárovská 3315, příspěvková organizace

Telefon:

mobil do MŠ : 734 346 248

ředitelka Jana Červinková : 731443709

E-mail: ms.pastelka@tiscali.cz      - ředitelka

ms.pastelka@post.cz          - účetní

M O B I L N Í     T E L E F O N Y    P R O     O M  L U V  Y :

můžete psát i SMS  !

1. třída zelená.................734 346 245................p.uč. Landovská, Rychlovská

2. třída žlutá..............734 346 247................p. uč. Rosová

3. třída červená................734 346 246................p.uč. Čižinská, Brustmannová

p. účetní...........................734 346 248................p.Škvorová