Poděkování městu Česká Lípa

Děkujeme za dotaci!! Městu Česká Lípa

DÍKY, ZA DOTACI V OBLASTI ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ MĚSTA ČESKÁ LÍPA

V LETOŠNÍM ROCE JSME MOHLI ZRENOVOVAT BYLINKOVOU ZAHRÁDKU V MŠ DOBRANOVĚ A DÁLE POŘÍDIT DALŠÍ OVOCNÉ STROMKY, KTERÉ JSME ZA ÚČASTI NAŠICH DĚTÍ SPOLEČNĚ ZASADILI.

2016

Děkujeme za dotaci!! Město Česká Lípa mateřské školce Pastelka v Dobranově poskytlo dotaci v oblasti životního prostředí na činnost „ Okrasná zahrádka“. Dotaci jsme využili na výsadbu ovocných stromků,  na péči o naši bylinkovou zahrádku a opravu oplocení.