ČERVENÁ pastelka

TŘÍDNÍ VDĚLÁVACÍ PEOGRAM na šk.rok 2020/21 je „S veverkou Zrzečkou jdeme do školy"

Plán akcí:

dle IB - integrovaných bloků školního vdělávacího programu

Když zaťuká podzim

• Úvodní třídní schůzka
  • Sklízíme dary podzimu
  • Jak veverka sledovala změny v přírodě
  • Drakiáda

• Divadlo „Koloběžka"
  • Nabídka knih pro rodiče
  • Fotografování

Plán integrovaných bloků 2021/22:

Když zaťuká podzim

• Veverka vítá kamarády ve školce
  • Kdo jsem a kde bydlím
  • Plody podzimu
  • Podzim na poli
  • Veverka Zrzečka a lesní kamarádi – podzim v lese
  • Drakiáda
  • Barevný podzim
  • Kam zmizelo sluníčko? – počasí

Vánoční čas a zimní radování

• Čertovský rej
  • Vánoční zvyky a tradice
  • Zimní čarování
  • Zimní sporty
  • Staráme se o zvířátka
  • Pohádkový čas
  • Karnevalový rej

Probouzíme jaro

• První jarní květinky
  • Čí je to mláďátko?
  • Svátky jara – Velikonoce
  • Moje rodina
  • Ten dělá to a ten zas ono
  • Maminky slaví svátek

Se sluníčkem do světa